Je to už viac ako mesiac, kedy zostala verejnosť a predovšetkým rodina Roba Beňa († 54) v zármutku. Bývalý moderátor náhle zomrel na zlyhanie srdca. Najviac chýba svojmu najmladšiemu synovi Nikolovi (5), ktorý oslavoval narodeniny, no jedna dôležitá osoba chýbala.

Syn známeho politika, Nikola Róbert pred pár dňami oslavoval narodeniny, no s otcom už sviečky na torte nesfúkol. Na oslave sa zúčastnila blízka rodina, ale aj priatelia či susedia. Robova partnerka Lenka sa rozhodla svojmu synovi urobiť narodeninový deň plný radosti a smiechu, aj keď ona sama častokrát zadržovala slzy.

Malému chlapčekovi jeho otec veľmi chýba a každý deň o ňom rozpráva. Lenka priznala, že pravidelne kreslí svojho ocka a veľmi im chýba jeho smiech. Nikola však po otcovi zdedil aj vyjednávacie schopnosti. Trval na jednom želaní, ktoré sa muselo splniť. Mal oslavu presne takú, akú sme mu plánovali. Veľa detí, balóny, kúzelník, darčeky. Nikola mal jedno prianie k narodeninám – vypustiť balónik šťastia tatinkovi do nebíčka. A to som mu splnila,“ uviedla Beňová partnerka pre cas.sk. Nikola na balón napísal odkaz plný lásky, ktorý mu poslal do neba.

Ilustračné foto

Fotku Nikoly a Lenky pri vypustení lampiónu šťastia si môžete pozrieť TU! 

Zdroj: cas.sk  |  Foto: facebook.com, instagram.com