Počas tragickej nehody na Zochovej ulici v Bratislave sa vo vozidle, ktoré spôsobilo smrť piatich mladých ľudí, nenachádzal iba Dušan Dědeček. Na sedadle spolujazdca sedel jeho vlastný syn, ktorý utrpel vážne zranenia. Pred pár dňami bol prepustený z nemocnice.

V osudný večer sedel vedľa opitého vodiča jeho syn Lukáš Dědeček, ktorému krátko po nehode policajti namerali 1 promile alkoholu. Utrpel vážne zranenia krčnej chrbtice, v dôsledku čoho bol prevezený do Univerzitnej nemocnice v Bratislave.

Po piatich dňoch hospitalizácie bol napokon prepustený, pričom ho z nemocnice niesli do sanitky na nosidlách. Odvezený bol do Karlovej Vsi, kde z nosidiel vstal a odišiel v sprievode neznámej blondínky do jednej z bytoviek v okolí. Snažil sa maskovať kapucňou a na tvári mal respirátor.

36-ročný muž, ktorý je kontrolórom Deaflympijského výboru Slovenska, napokon prehovoril aj s novinármi. ,,Na nič si nepamätám,“ povedal pre cas.sk. Zároveň dodal, že tragická nehoda je veľkým nešťastím a je mu to veľmi ľúto. Na otázku, či by chcel niečo odkázať pozostalým, zostal ticho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, pluska.sk  |  Foto: deaflympic.sk, FB/Polícia SR-Bratislavský kraj