Herečka po uši zaľúbená do zajačika! Tak táto informácia otriasla slovenským a českým šoubiznisom len nedávno. Čerství zaľúbenci však nepoľavili a šokovali ďalej – zásnubami. Šokujúce na to všetkom je, že Ondrej nie je ešte ani rozvedený a už plánujú s Hanou spoločnú svadbu.

Informácia, že známa slovenská herečka randí s mladým zajačikom šokovala širokú verejnosť. Predsa len Hana, známa Slovenka, je už dáma v rokoch a jej snúbenec Ondřej Koptík je mladší o 32 rokov. Dokonca aj Hanin syn je starší ako jej milenec.

[sociallocker]Mnohí tomuto vzťahu dlhú budúcnosť nedávali, no oni dokazujú, že to myslia naozaj vážne. Ondřej požiadal Hanu o ruku v istom lyžiarskom stredisku, a aj keď bola z počiatku prekvapená, odpovedala áno. Zoznámenie s rodinou prebehlo na oboch stranách, dokonca Koptíkove deti ju oslovujú teta Hanka. Jediný háčik, ktorý bráni v ich svadbe je fakt, že Ondřej je stále ženatý! „Je to v procese. Ale Hanku milujem, chcel by som si ju vziať,” vyjadril sa k rozvodu Ondrej pre český portál Blesk.cz.

Vdove po Radkovi Brzobohatom to ale zjavne neprekáža a už rozmýšľa nad svadbou, navyše otvorene rozpráva o svojich plánoch. „Mala by byť normálna. Myslím, že by mala byť len v kruhu kamarátov a najbližších. Chytila som na svadbe môjho syna kyticu, ale hneď som ju darovala. Nevedela som, že sa hovorí ‘Do roka a do dňa’.“ Podľa týchto vyjadrení by sa ich svadba mohla uskutočniť niekedy v budúcom lete.

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook
[/sociallocker]