To je ale číslo! Barbora Švidraňová (28) alias Basie vie ako na chlapov. Svojou postavou a ryšavými vlasmi ohúri nie len bežných chlapov ale i celosvetovo známe celebrity! Pred pár dňami jej venoval pozornosť jeden z najúspešnejších muzikantov.

Basie sa môže pochváliť zážitkom, na ktorý len tak skoro nezabudne a bude naň spomínať s úsmevom. Každá žena by chcela hádam zažiť to, čo sa prihodilo Barborke. Sympatie a pozornosť jej venoval známy český spevák a líder kapely Lucie. David Koller (56) je chlap, ktorý nepopiera to, že krásne ženy sú jeho slabosťou a inak to nebolo ani v prípade slovenskej speváčky. Počas svojej najhorúcejšej piesne jej venoval pohľad, no to nebolo všetko.  „Se* je náš, dělá dobře mně i tobě – zaspieval a potom na mňa žmurkol. Včera. David Koller! Môžem umrieť,“ svoje emócie vyjadrila Barbora na sociálnej sieti Facebook.

Musíte uznať, že takýto zážitok sa nenaskytne každý deň a preto Barborinu reakciu úplne chápeme. Nechajme sa prekvapiť, či z nevinného žmurknutia vzíde niečo viac. Možno i hudobná spolupráca medzi talentovanými spevákmi.

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram