Tabak sa kúpala v zakázanom TANAP-e: Teraz bude ľuďom kázať o…!

Dátum:

Romana Tabak pred pár týždňami spravila chybu, s ktorou sa ešte aj pochválila na sociálnej sieti. Následky ju napokon dobehli a poslankyňa musela zaplatiť pokutu. Došlo však k nečakanému zvratu, keďže bola za svoje verejné pochybenie pochválená, a dokonca dostala lukratívnu ponuku!

Členka strany OĽaNO si kúpaním v Studenovodských vodopádoch v TANAP-e s najprísnejším stupňom ochrany ,,vybavila“ pokutu v hodnote 500 eur. ,,Beriem to s pokorou, úprimne som nečakala tak vysokú pokutu,“ zareagovala na rozhodnutie Inšpekcie životného prostredia. Taktiež oznámila, že uvedenú sumu okamžite uhradila.

Je iróniou, že sa Tabak práve týmto trapasom dostala do povedomia Štátnej ochrany prírody (ŠOP SR). Tá jej totiž plánuje ponúknuť spoluprácu v oblasti propagácie zodpovedného turistického správania sa v národných parkoch. Taktiež by mala jej tvár a vyjadrenia zdvihnúť popularitu národných parkov a zážitkovej turistiky.

Podľa oficiálneho stanoviska ŠOP SR bolo udelenie pokuty poslankyni ako varovné gesto, a taktiež mala bývalá tenistka svojou chybou odhaliť nedostatky v návštevnom poriadku TANAP-u. Politička má dokonca v pláne stretnúť sa s riaditeľom Pavol Majkom a natočiť propagačné video pri vodopádoch, v ktorých sa kúpala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sopsr.sk  |  Foto: FB/ŠOP SR, Romana Tabak

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...