Tabák sa vyjadrila k vojne na Ukrajine: Totálny ODFAJČ generála Macka!

Dátum:

Bývalá tenistka Romana Tabák po vstupe do parlamentu chcela splniť sľuby, ktoré dala občanom vo voľbách, a zároveň túžila vyvrátiť predsudky o pekných, no hlúpych blondínkach. Po viac ako dvoch rokoch v Národnej rade sa jej však darí presný opak.

Romana Tabák robí trapas za trapasom prakticky od momentu, ako sadla do poslaneckého kresla. Aj napriek tomu sa pravidelne vyjadruje na sociálnej sieti k rôznym politickým témam. Ani ona neváhala a niekoľkokrát vyslovila svoj názor k útokom na Ukrajine, pričom odsúdila konanie Vladimira Putina.

Nedávno však došlo k ďalšej dôležitej zmene, keďže Maďarsko si prvýkrát v histórii zvolilo novú prezidentku Katalin Novákovú. Členka strany OĽaNO sa tak rozhodla reagovať na obe udalosti jedným výrokom. ,,Ak by bolo viac žien vo vedúcich politických funkciách, na svete by bolo viac mieru a menej vojny,“ napísala poslankyňa.

Jej výrok zaujal aj generála a predsedu strany Občianski demokrati Slovenska, ktorý okamžite zareagoval. ,,Pri všetkej úcte, pani Tabák, ak by mali vašu úroveň kompetentnosti, svet by sa ocitol v totálnom chaose,“ napísal Pavel Macko. Ironickú poznámku však bývalá teniska zrejme neuniesla a generála si na sociálnej sieti zablokovala. ,,Teraz neviem, či mám byť smutný alebo sa radovať,“ dodal Macko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Romana Tabák napokon generála zablokovala

Zdroj: FB/Romana Tabak  |  Foto: FB/Pavel Macko, Romana Tabak, YT/Startitup

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...