Poslankyňa Romana Tabák sa na sociálnej sieti pravidelne vyjadruje k témam, ktoré práve rezonujú spoločnosťou. Vo väčšine prípadov sa jej však podarí poriadne sa strápniť. Podľa jej slov to vždy považuje za ponaučenie. Najnovšie nešetrila kritikou na adresu ukrajinského prezidenta a jeho manželky, ktorá sa napokon otočila proti nej.

Od začiatku ruskej invázie na Ukrajinu má Volodymyr Zelenskyj po boku svoju manželku Olenu, ktorá je mu veľkou oporou. Taktiež sa postupne stala dôležitou osobou v diplomatických vyjednávaniach. Nedávno dokonca navštívila Spojené štáty americké, kde sa snažila pre jej vlasť vyjednať väčšie dodávky zbraní. Vo verejnom prejave spomenula, ako jej syn úplne zmenil svoje záujmy. Momentálne sa chce naučiť používať pušku, a taktiež sa bude venovať bojovému umeniu.

Niet sa čo diviť, že najmocnejší ukrajinský pár prijal ponuku na rozhovor v prestížnom módnom magazíne Vogue. Dvojica si veľmi dobre uvedomuje, že práve USA je významným spojencom vo vojne s Ruskom. ,,Vojna na Ukrajine vstupuje do kritickej fázy a Olena Zelenská sa stala kľúčovou hráčkou- diplomatkou v prvej línii a čelí emotívnej strate svojho národa,“ uvádza sa v upútavke článku.

Nutnosť medzinárodných vzťahov a propagácia okupovanej Ukrajiny zrejme neprišla na myseľ nezaradenej poslankyne Romany Tabák. Politička totiž považuje nafotenie manželov na štýl filmových hviezd za nevhodné. ,,Považujem to za absolútne neprimerané k tomu, že desaťtisíce mužov a žien zomierajú v úplne zbytočnom konflikte a milióny ľudí sú od seba odlúčení! MIER,“ napísala na sociálnej sieti.

Mnohí Slováci posmešne poznamenali, že by jej fotografie manželov zrejme nevadili, ak by boli odfotení s kondolenčnou kyticou pri smetnom koši, v tatranskom plese či s našpúlenými perami pri pamätníku holokaustu. Občania rozhodne nezabudli na jej prešľapy, ktorými sa ešte aj verejne chválila, a tak jej kritika zrejme nepadla na úrodnú pôdu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Romana Tabak  |  Foto: FB/Romana Tabak, VOGUE CS