Až doteraz to tajila! Známa mladučká markizáčka, ktorá sa objavuje vo viacerých úspešných projektoch televízie, je tehotná. So svojím priateľom majú údajne dokonca čakať dvojičky.

Známa mladučká markizáčka Jasmina Tatyová (19) je šikovná aj krásna. Na súťaži Miss Slovensko obsadila krásne tretie miesto, hoci si kvôli svojej farbe pleti vyslúžila od Slovákov aj nelichotivé komentáre. Tam sa však jej pôsobenie zďaleka nekončí.

V televízii Markíza sa ako tanečníčka zúčastňuje pravidelne na natáčaní veľkých projektov ako Chart Show, Let´s Dance či Tvoja tvár znie povedome. Tanečníčky z Chart Show zrejme zahájili novú vlnu babyboomu a práve Jasmina je po Monike Sakmanovej ďalšia kráska, ktorá čaká bábätko.

So svojím priateľom Erikom sa tak už čoskoro dočkajú prírastku do rodiny: “Je len v treťom mesiaci, tak si to nechávali pre seba. Budú to dokonca dvojičky,“ uviedol zdroj z okolia dvojice pre Nový Čas. Kráske z Trnavy, ktorá nedávno absolvovala maturitný večierok v nádherných šatách, srdečne blahoželáme!

Jasmina Tatyová (19) je tehotná

Exotická kráska z Trnavy a jej priateľ Erik budú rodičmi
Údajne bude mať Jasmina dokonca dvojičky!

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Pixabay