Na Farme sa taktiky súťažiacich čoraz viac zamotávajú a každý sníva o rozprávkovej výhre 75-tisíc eur. Farmári uzavreli tajnú dohodu o tom, že si výhru v prípade víťazstva bratsky podelia. Neskončia však napokon ako Mrva a Mokráňová?

Farmári začínajú stále viac zapájať do hry o krásnu sumu 75-tisíc eur svoju taktiku. Ich špekulácie už ale nesmerujú len na voľbu farmára týždňa či prvého duelanta, najnovšie si aj prerozdeľujú výhru v prípade, že sa dostanú do finále.

So smelou taktikou ako prvý vyrukoval Milan Vysokai, ktorý už uvažuje nad tým, že sa môže ocitnúť vo finálovej stodole. Momentálne dokonca zvažuje, že v prípade, že sa dostane do finále so svojím kamarátom Dominikom Porubským, duel bude len vlažný a chlapi si výhru spravodlivo podelia: “Keby som šiel do finále a je tam Domino, tak sa s ním rozdelím na polovičku a máme priateľský duel. To sme sa už dohodli,” prezrádza.

Či k naplneniu rečí napokon aj dôjde, je otázne. Milan ale väčšinou myslí svoje slová vážne a nedávno šokoval, keď všetkým prezradil pravdu o vzťahu Táni a jej snúbenca. Farmári by si ale mali dať pozor, aby nedopadli ako ich predchodcovia. Podobnú tajnú dohodu už totiž v minulosti uzavreli Tomáš Mrva a Lucia Mokráňová, no farmárka sa dodnes peňazí nedočkala. Tomáš si totiž otvoril pizzeriu, ktorá sa dostala do problémov, a tak z deľby financii zišlo.

Milan s Dominikom si plánujú po finále rozdeliť výhru
Chlapi začali na Farme vo veľkom taktizovať
Snáď ich dohoda nedopadne ako u Tomáša Mrvu a Lucie Mokráňovej

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook, TV Markíza, YouTube