Boris Kollár leží už niekoľko týždňov v bratislavskej nemocnici po tom, čo sa stal účastníkom dopravnej nehody vo vládnej limuzíne. V utorok v podvečerných hodinách však dostal tajnú návštevu. Za predsedom parlamentu dorazil Matovič, Sulík aj Remišová.

Vláda musí v súčasnosti riešiť okrem prebiehajúcej pandémie aj voľbu generálneho prokurátora, ktorý je kľúčovou postavou v slovenskej justícií. Igor Matovič po zarážajúcich informáciách, že niekto z koalície má mať údajne záujem spolupracovať pri jeho voľbe s opozíciou, pohrozil demisiou a úplným koncom. Najnovšie navyše ohlásilo odborné konzílium, že nepodporuje ďalšie plošné testovanie.

Zároveň panujú napäté vzťahy medzi premiérom a Richardom Sulíkom a zo strany Matoviča došlo aj k nečakanému ospravedlneniu. Nevedno, či práve upevnenie vzájomných vzťahov a vyriešenie kontroverznej otázky voľby generálneho prokurátora bolo dôvodom návštevy hospitalizovaného Borisa Kollára.

Reportérovi televízie JOJ Samuelovi Migaľovi sa totiž podarilo natočiť tajné stretnutie koaličných partnerov za dverami nemocnice. Hoci platí prísny zákaz návštev, politici sa zrejme k dolámanému predsedovi parlamentu dostali. Na videu sú zachytené vozidlá Igora Matoviča, Richarda Sulíka aj Veroniky Remišovej, ktoré opúšťajú areál.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Facebook/Samuel Migaľ TV JOJ, Boris Kollar, Televízia Markíza