Ubehol viac ako mesiac od verejného oznamu hokejistu Tomáša Plekanca (35) o rozchode s českou speváčkou Luciou Vondráčkovou (38). Po vzájomnom obviňovaní pred médiami sa konečne stretli zoči-voči po boku svojich právnikov. Schôdzka však dopadla katastrofálne a mama dvoch synov sa údajne psychicky zrútila.

Dvojica sa oficiálne stretla v prítomnosti svojich právnych zástupcov. Obaja sa mali predbežne dohodnúť na starostlivosti o ich synov Matyáša (6) a Adama (3). Nakoniec však zostal Plekanec poriadne šokovaný, keďže zistil, že jeho deti účinkujú v pripravovanom filme Hotel Limbo. O ich hereckých mimoškolských aktivitách totiž vôbec netušil.

Pre hokejistu bolo údajne veľkým prekvapením, keď bol českou speváčkou informovaný, že ich potomkovia sa objavili aj vo filme Perfekt Kiss, kde hrala Lucie hlavnú rolu. Športovec vôbec netušil, že jeho ešte stále manželka má ambície spraviť z chlapcov herecké hviezdy. Obaja sa totiž počas vzťahu dohodli, že nebudú zverejňovať spoločné fotografie s deťmi na sociálnych sieťach. Vondráčková odrazu zmenila názor práve počas prebiehajúceho rozvodu, pričom ich hrnie priamo pred kamery.

K ďalším bodom, ktoré sa mali rozoberať na oficiálnom stretnutí, už nedošlo. ,,Kolegyňa z Montrealu ma informovala, že v určitej fáze hodnotenia právnej situácie pani Lucie Plekancová Vondráčková podľahla emóciám,“ uviedla pre eXtra.cz Lenka Radoňová, hokejistova právnička.

Zdroj: extra.cz  |  Foto: YouTube, Instagram