Žeby do toho praštila aj do tretice? Česká slávica Lucie Bílá prežíva krásne obdobie zamilovanosti s o 17 rokov mladším Radekom Filipim. Po zásnubách sa objavili na nedávnej akcii, kde sa nedal nevšimnúť jeden detail.

Konala sa v českom šoubize tajná svadba? Slávica Lucie Bílá momentálne prežíva nádherné obdobie po boku mladého Radka Filipiho. Láska z dvojice len tak kypí a na sviatok sv. Valentína sa úspešná speváčka pochválila na sociálnej sieti aj krásnym zásnubným prsteňom, ktorý dostala od priateľa už pred dvomi rokmi.

Odvtedy prešlo niekoľko mesiacov a hrdličky sa pred pár dňami objavili na oficiálnej akcii známej prestížnej estetickej kliniky, ktorej tvárou je Simona Krainová. Fotografom ale neunikli zábery rúk Lucie aj Radeka. Speváčke totiž podľa informácii portálu Topky vedľa snubného prsteňa pribudol ďalší záhadný prsteň, kým jej road manager nemohol na svojom prstenníku ukryť obrúčku! Rovnaké ovácie pritom vyvolala pred časom Bílá fotkou v bielych šatách, či so slovami “Krásny dátum na svadbu”. Už o chvíľu však bolo jasné, že sú s Radkom len hostia na veselici.

Špekulácie o tajnej svadbe síce Lucie zatiaľ nepotvrdila, no nebolo by to po prvýkrát, čo kráska zosnovala tajné plány. Netreba totiž zabúdať, že okrem súkromnej svadby v minulosti sa jej darilo dva roky presviedčať novinárov a fanúšikov, že snubný prsteň je len obyčajný darček. Na to, či sa teda z Lucky stala aj do tretice nevesta, si budeme musieť ešte chvíľku počkať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Žeby sa holubičky tajne zosobášili?
Speváčka ukázala na prsteníku nový prsteň, rovnako ako Radek
Na Valetnína Lucie priznala, že je zasnúbená

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/luciebila