Známy český hokejista, ktorý si prešiel mediálne prepieraným rozvodom so speváčkou a herečkou, je opäť mimoriadne šťastný. Okrem dcérky, ktorú mu porodila nová partnerka tesne pred Vianocami v roku 2019, sa pochválil ďalšou skvelou novinkou. Tajná svadba so svojou láskou!

Český hokejista Tomáš Plekanec si po siedmich rokoch manželstva s Luciou Vondráčkovou, s ktorou vychovávali synov Adama a Matyáša, povedali v roku 2018 definitívne zbohom. Začal sa mediálne prepieraný rozvod a boj o majetky, pričom dvojica si posielala nelichotivé odkazy aj prostredníctvom médií.

Krátko po odlúčení sa Plekanec zamiloval do tenistky Lucie Šafářové a ich vzťah nabral na obrátkach poriadne rýchlo. Dnes už dvojica vychováva spoločnú dcérku Leontýnku a navyše sa na sociálnej sieti priznali k ďalšej krásnej novinke.

Športovej dvojici sa totiž podarilo dokonale utajiť, že si povedali svoje áno. Nádherné a romantické zábery zo svadobného dňa ukázali aj svojim fanúšikom a šťastný hokejista pripísal aj veľavravné slová: „Ty a ja navždy. Práve zosobášení.“ Mladomanželom blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Tomáš Plekanec, IG/lucie.safarova