Známa česká herečka prekvapila všetkých svojich fanúšikov. Cez víkend sa totiž vydala za svojho priateľa Matěja, s ktorým momentálne vychováva už ročnú dcérku Lolu. O krásnej novinke sa verejnosť dozvedela až z nádherných záberov na sociálnej sieti. 

32-ročná herečka Eva Josefíková zahviezdila okrem iného aj v obľúbenej komédii s Jiřím Mádlem s názvom Probudím se včera, ktorá je pravidelne vysielaná aj v našich končinách. V Čechách ju môžu diváci vidieť i v mimoriadne sledovanom seriáli Slunečná. Herečka si však svoje súkromie prísne stráži a inak tomu nebolo ani v tomto prípade.

Eva sa totiž podľa informácií Ahaonline cez víkend tajne vydala. Za manžela si zobrala svojho priateľa a scenáristu Matěja Podzimka (41), s ktorým spoločne vychovávajú ročnú dcérku Lolu. Zábery krásnej nevesty sa objavili na sociálnej sieti až po veľkom dni. Pre ženícha ide pritom už o druhú svadbu. Josefíková prežíva nádherné obdobie, kedy sa jej popri súkromí darí aj v práci, pričom nedávno donatáčala nový seriál pre TV Prima. Slovákov zas prekvapili zábery zo svadby Lucie z relácie Bez servítky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: ahaonline.cz │ Foto: IG/aplausincz, Unsplash, ČT1, YT/Show Jana Krause