V slovenskom šoubiznise sa podarilo utajiť ďalšiu svadbu. Známa a mimoriadne úspešná herečka sa pred nejakým časom vydala za svojho priateľa, hoci verejnosť až doposiaľ nič netušila. Svoje súkromie si pritom obsadzovaná kráska úzkostlivo stráži a s dnes už manželom sa verejným vyjadreniam vyhýbali.

Mimoriadne úspešná a obsadzovaná herečka Táňa Pauhofová (38) sa pred takmer tromi rokmi dala po ukončení vzťahu s Tomášom Maštalírom dokopy s o desať rokov mladším mužom. Tým bol hudobník, skladateľ a zvukový inžinier Jonatán Pastirčák (28).

To, že dvojici to spolu náramne pristane a zjavne aj klape, sa ukázalo krátko na to, keď sa hrdličky začali v objatí objavovať aj na verejnosti. Herečka i hudobník sa však odmietali k svojmu súkromiu vyjadrovať pred médiami, a tak sa fanúšikovia len domnievali, ako sa tento vzťah vyvíja.

Dnes je však už jasné, že láska dvojice prerástla do čohosi väčšieho. Ako totiž odhalil týždenník Šarm, zaľúbenci si mali v tajnosti povedať svoje áno. Svadba mala podľa ich známeho prebehnúť už pred nejakým časom. Dvojici srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: šarm.sk │ Foto: Televízia Markíza