V slovenskom šoubiznise sa môžeme tešiť z ďalšej prominentnej svadby. Známy hudobník si po dvojročnej známosti zobral za manželku svoju snúbenicu Veroniku, ktorá je od neho o 21 rokov mladšia. Pozrite na tie krásne šaty!

Známy slovenský hudobník a DJ Erik Aresta (47), ktorý v minulosti dobíjal slovenské hitparády spolu s Barbarou Haščákovou (38), sa tajne oženil! Už v januári prekvapil svoju priateľku nečakanými zásnubami, ktoré boli ako vystrihnuté z romantického filmu.

Jeho snúbenica Veronika (26), ktorá je dnes už hrdou pani Arestovou, je od hudobníka o 21 rokov mladšia, no zdá sa, že ich láske tento vekový rozdiel neprekáža. Erik je zo svojej manželky absolútne očarený a súlad vo dvojici zrejme dotvára aj fakt, že i kráska sa venuje práci Dj-ky, a tak dokonale rozumie obrátenému dennému harmonogramu svojho milovaného.

Naradostený ženích, ktorý svoju nevestu stretol práve vďaka rovnakej práci v klube, sa s denníkom Nový Čas podelil o svoje šťastie: “Stretol som krásnu, úžasnú, výnimočnú a neuveriteľne milujúcu ženu, ktorá sa stala mojou ženou, takže som najšťastnejší chlap na svete. Myslel som si, že už to nemôže byť silnejšie. Tento deň a dva ,krúžky‘ na prstoch nám ukázali, že môže,“ rozplýva sa Aresta. Mladomanželom blahoželáme!

Erik Aresta sa po dvoch oženil so snúbenicou Veronikou

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, Instagram