Neuveriteľné! Ďalšej slovenskej celebrite sa podarilo dokonale utajiť svoj svadobný deň. Známa tvár sa tajne vydala za dlhoročného priateľa a takto vyzerala šťastná nevesta.

Aj keď má po 40-ke, rozhodla sa spečatiť svoje šťastie s dlhoročným priateľom Pawolom. Reč je o úspešnej a známej spisovateľke Evite Urbaníkovej (41), ktorá sa zrejme cez víkend tajne vydala za priateľa Pawla, s ktorým vychováva okrem ďalších detí aj spoločného syna Jakubka (2). Po prvom nevydarenom manželstve s Miňom Urbaníkom, ktoré stroskotalo na nevere s oveľa mladšou partnerkou, tak Evita zažíva jedno z najkrajších období života.

O svadbe hovorila v náznakoch už dlhšie, no nikto netušil, že dvojica do toho naozaj praštila. Nevesta zverejnila len pred pár minútami záber z krásnej svadby, z ktorého srší šťastie a láska. Evituv šatách síce nie je celkom vidieť, no spoza kytice vykúka jemná čipka a ľahký letný styling nevesty. Na sociálnych sieťach jej už zablahoželali aj známe mená ako Zuzana Vačková, Karin Haydu či Kristína Tormová (Farkašová). Do spoločného života prajeme veľa lásky!

Zdroj | Foto: Instagram