Známy markizák poriadne prekvapil fanúšikov, keď na sociálnej sieti ohlásil, že aj on vstúpil do chomúta. Fešný moderátor si totiž cez víkend zobral za manželku svoju dlhoročnú priateľku.

Prasklo to! Známa tvár televízie Markíza doslova ohúrila svojich fanúšikov, keď sa na sociálnej sieti pochválila úžasnou životnou novinkou. Fešný moderátor športu Televíznych novín v Teleráne a redaktor Športových novín František Koseček (29) je už v chomúte.

V Leviciach si zobral za manželku svoju dlhoročnú priateľku Rebeku a po obrade sa spolu s hosťami pobrali oslavovať do štvorhviezdičkového luxusného hotela. Nevesta mala na sebe krásne šaty s čipkovaným vrchným dielom, závojom a jemnou kytičkou.

Na sociálnej sieti neskôr pridal aj svadobný záber s nevestou a hosťami, pričom propojil aj krásny text: „Ja a pani manželka Vám všetkým z celého srdca ĎAKUJEME, že ste boli súčasťou nášho veľkého dňa, veľmi si to vážime.“ Ku gratulantom sa okamžite pripojili aj kolegovia moderátora: „Feri! Tony lááásky, duševného pokoja a kompromisov do manželského života želám,“ zapriala Lenka Petrželová z Reflexu, no pridala sa aj Lenka Debnárová či Števo Eisele. Dvojici blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Moderátor Markízy sa tajne oženil

Zdroj: Facebook/Fero Koseček │ Foto: Facebook/Fero Koseček, TV Markíza