Súkromné zábery zo svadby Petry Vajdovej sú odhalené! Herečka, ktorá sa vydávala v decembri uplynulého roka, si na svoj veľký deň zvolila netradičné šaty a vykašľala sa na bielu farbu!

Utajená svadba Petry Vajdovej (33) a jej manžela Martina (43) prebehla už v decembri uplynulého roka, no až doposiaľ ostávali svadobné zábery len v súkromí zamilovanej dvojice. Svadbu zorganizovali zrejme potom, ako sa v novembri dozvedeli, že sa už o pár mesiacov stanú po prvýkrát rodičmi.

Martin dokonca prezradil aj pohlavie bábätka a detaily z rozprávkovej svadby páriku, ktorý našiel šťastie za múrmi liečebne v Kroměříži. Okrem toho, že prípravu mala na starosti práve Petra, odhalil aj to, že si svoj veľký deň patrične užili, hoci sa z veselice pobrali skôr ako ostatní svadobčania.

Až doteraz ale bolo záhadou práve to, aké šaty si herečka na svoju svadbu vybrala. Všetci, čo predpokladali, že išlo o tradičnú bielu róbu, ale zrejme ostanú poriadne prekvapení. Peťa si totiž obliekla zlato-krémové čipkované šaty, ktoré rozhodne nepatria k tradičným farbám nevesty: „Petra nechcela biele, ale presne také, aké mala,“ prezradil zdroj pre Nový Čas. Fotky Vajdovej svadobných šiat si pozriete >>> TU <<<.

Petra sa vydala v netradičných svadobných šatách
Na svoj veľký deň si zvolila zlato-krémovú čipkovanú róbu
Biele šaty si obliekla len na svadbe v seriáli Búrlivé víno

Zdroj: cas.sk │ Foto: TV Markíza, Facebook