Česká diva Lucie Bílá (51) je úspešná speváčka, ktorá sa momentálne teší z obnoveného vzťahu s bývalým priateľom, jej šoférom Radkom Filipom (35). Verejnosť pred pár dňami prekvapila fotografiou, kde je oblečená v krásnych bielych šatách. Po boku svojej milovanej polovičky je natoľko šťastná, že sa naskytla otázka, či sa tajne nevydala.

Lucie tvorí pár so svojím partnerom už takmer dva roky. Aj keď sa na pár týždňov rozišli, opäť si k sebe našli cestu. Speváčka mu prejavuje svoju lásku nielen v súkromí, ale aj pred kamerami či na sociálnych sieťach. Niet sa čomu čudovať, že keď zapózovala v krásnych bielych šatách, fanúšikovia boli presvedčení, že si s Radkom tajne povedali svoje “áno“.

Hviezda zo susedných Čiech zareagovala a priznala, na akú príležitosť sa chystá. Pripravuje sa totiž na veľkolepý vianočný galakoncert, ktorý je naplánovaný na november v Bratislave. O Lucií je známe, že miluje honosné róby, a tak si v prvom rade dala záležať na svojich outfitoch, v ktorých sa objaví na pódiu. Priaznivci Bílej tak zostali na jednej strane sklamaní, no zároveň sa tešia na jej vystúpenie.

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram