Na Farme je opäť horúco. Po intímnom videu Rada a Mirky zverejnila televízia ďalšie tajné video. To odhaľuje, že o Mirku sa zaujíma aj farmár zo Západu. Kým však okato flirtuje s tmavovláskou, poza chrbát balí ďalšiu kočku.

Len pred niekoľkými dňami uniklo video z Farmy, ktoré odhaľuje Rada a Mirku počas nočnej akcie pod perinou. Zdá sa však, že neostane len pri nich dvoch. Na Mirku si už totiž zjavne robí zálusk aj svalnatý západniar Matej.

Vypracovaný a sebavedomý otec úplne otvorene flirtuje s temperamentnou tmavovláskou, pričom jej nezabudol oznámiť, že po týždni mal konečne rannú erekciu. Podobné narážky ako aj poznámky o Mirkiných prednostiach padli už viackrát a je tak nad slnko jasnejšie, že Matej má o krásku záujem.

Tajné video, ktoré zverejnil Martin Šmahel vo svojej relácii Farma Xtra, však odhalilo, že Bratislavčan rozhadzuje siete aj na Západe. Počas umývania zubov si totiž vystriehol ďalšiu tmavovlásku Romanu a snažil sa ju baliť rečami o zubnej kefke. Napokon jej položil nežnú otázku, či si namaľovala očká. Počas nasledujúcich dní sa zrejme dozvieme, ktorá z dievčat sa chytí na naviják Mateja ako prvá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Svalnáč Matej otvorene flirtuje s Mirkou
Popritom ale balí aj západniarku Barboru

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza