Obľúbená relácia Inkognito sa stala stabilnou súčasťou programu televízie JOJ. Zostava glosátorov je tak zohraná, že o zábavu je vždy postarané. No tentokrát sa tajný hosť rozhodol upozorniť na vyjadrovanie hádačov, ktoré je z jeho pohľadu nepochopiteľné.

V relácií výrazne zarezonovala predovšetkým dvojica zložená z herca Michala Hudáka a hudobníka Mariána “Čeky“ Čekovského, pričom obaja pochádzajú z východného Slovenska. No nie každému sa ich konverzácie pozdávajú. Konkrétne ide o tajného hosťa, ktorým bol český herec Miroslav Donutil.

K jeho menu sa dostala práve táto dvojica, ktorá samozrejme medzi sebou komunikovala aj rôznymi nárečiami. Po tom ako uhádli hereckú legendu, humorista z Česka im nič nedaroval. „Vy ste na to šli, chlapci, úplne od lesa. Netrúfam si tvrdiť, že by som šiel na to takto rafinovane. Bolo to nádherné. I ten s tou rečovou vadou (Čeky). Spočiatku síce vyzeral ako Jožko Žmuchla a vzápätí, pozrite sa, došiel k tomu,“ zhodnotil Donutil.

Pohotovo zareagoval Hudák, ktorý sa snažil hosťovi vysvetliť, že na východe hovoria “sa“ ako “še.“ No hneď mu skočil do reči odhalený herec a s vážnou tvárou chcel ukončiť túto debatu. ,,Už tak nerozprávajú,“ uviedla známa tvár z legendárnych Pelíšiek.

Zdroj: joj.sk  |  Foto: Facebook