Takmer dva týždne ubehli od momentu, čo celé Slovensko zasiahla zdrvujúca správa. Slovenská herečka Monika Potokárová si vo veku 27 rokov siahla na život. Divadelná obec tak prišla o jednu z najtalentovanejších herečiek mladej generácie a rodina i priatelia o milovanú osobu.

Správa o úmrtí Moniky Potokárovej bola o to viac šokujúcejšia, keď sa na verejnosť dostala informácia, že odišla z tohto sveta dobrovoľne. Herečku našiel jej manžel Robo Roth, no už nejavila žiadne známky života.

Desiatky umelcov na sociálnej sieti posielali kolegyni srdcervúce odkazy na rozlúčku. Dokonca Slovenské národného divadlo, v ktorom Monika pôsobila, bolo ochotné zorganizovať verejný pohreb. To však rodina odmietla a s brunetkou sa rozlúčili dnes (5.12.) v skorých ranných hodinách na košickom cintoríne.

Posledné zbohom dalo talentovanej umelkyni približne desať ľudí vrátane trúchliaceho manžela. Pohreb sa konal ešte pred otvorením cintorína, v dôsledku čoho bolo už pred siedmou ráno po smútočnej ceremónií. Na hrobe sa nachádzalo niekoľko kvetov, dokonca jeden z nich poslalo mesto Bratislava. Krásny veniec v tvare srdca z ruží je však postavený tak, aby zakrýval meno na náhrobku. Rodina chce zrejme miesto posledného odpočinku herečky utajiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Činohra SND, Tatra banka  |  Video: Facebook/Činohra SND