Pred pár dňami unikli na verejnosť fotografie, ktoré zachytávajú mladého podpredsedu parlamentu Juraja Šeligu (29) a Janu Žitňanskú (46) prichádzať do bytu, kde strávili celú noc. Mladý politik sa rozhodol priznať, čo je v skutočnosti medzi ním a staršou kolegyňou.

Portál Topky.sk pred pár dňami zverejnil fotografie, na ktorých vidieť Juraja Šeligu zo strany Za ľudí prichádzať do bytu ku kolegyni Jane Žitňanskej, foto >>> TU <<<. Neskôr sa rovnako Žitňanská vybrala do bytu k Šeligovi, kde mala údajne stráviť celú noc a priestor opustiť až v ranných hodinách. Všetko tak podľa portálu nasvedčovalo tomu, že dvojica má k sebe bližšie ako len po pracovnej stránke.

Juraj Šeliga sa ale po zverejnení informácií a množstve otázok z okolia rozhodol prehovoriť a uviesť veci na pravú mieru. “Úprimne som nechcel na vyfabrikovaný bulvárny príbeh ani reagovať. Sú tu predsa len dôležitejšie veci. No keďže mi od rána zvoní mobil a píše veľa ľudí, tak takto, aby to bolo jasné. Nesedí to, no príbeh si žije svojim životom. S Janou Žitňanskou sme kolegovia a priatelia. Bodka, end of story,” uvádza na sociálnej sieti.

Na záver pripojil aj “tajné” foto, na ktorej si s kolegyňou vyšiel na kávu. Portál má však v chúlostivej téme aj po statuse mladého politika pár otáznikov. “Druhý muž Za ľudí v statuse síce poprel akýkoľvek súkromný vzťah, no fotografie jednoznačne svedčia o tom, že podpredseda národnej rady u Žitňanskej noc skutočne strávil,” dodávajú Topky so slovami, že Šeliga nevysvetlil, prečo s kolegyňou trávia spoločný čas aj v nočných hodinách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk, Facebook/Juraj Seliga │ Foto: Facebook/Juraj Seliga