Reality šou Farma je zaiste jedným z najúspešnejších formátov TV Markíza, pričom v roku 2022 bude odvysielaná už neuveriteľná štrnásta séria! Kým prvých 9 sezón mala pod palcom Kvetka Horváthová, od jubilejného desiateho ročníka prebrala post moderátorky komička Eva “Evelyn” Kramerová.

Už o pár dní vypukne na obrazovkách Markízy vysielanie novej reality šou Survivor, kde sa okrem rôznych súťažiacich predstaví aj päť tvárí zo slovenskej verejnej scény. Medzi inými nebude chýbať ani víťazka Farmy 12 Xénia Gregušová, ktorá práve na statku našla aj svoju lásku Lukáša Stanislava.

Za posledných trinásť sérii prešla súťaž na statku viacerými zmenami, pričom diváci pozorovali charaktery súťažiacich z rôznych kútov Slovenska i spoločenských vrstiev. Stabilnou súčasťou programu je okrem hospodára Martina Bagara aj moderátorka, ktorá sa doposiaľ menila iba pri jubilejnej sérii. Kvetku Horváthovú, obľúbenú a dlhoročnú tvár Farmy, tak nečakane vystriedala komička Evelyn.

Aj keď mali k jej vystupovaniu diváci spočiatku výhrady, blondínka sa pred kamerami udomácnila a postupom času sa z nej stala rovnako úspešná súčasť šou. Nie je preto žiadnym prekvapením, že práve Evelyn bude moderátorkou aj štrnástej série Farmy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: mediaboom.sk, IG/evelynjefresh, kvetkah