Obľúbený spevák Lukáš Adamec sa pred mesiacom pochválil krásnou dcérkou. Priznáva však, že si viac prial chlapčeka ako dievčatko. Čoho sa tak veľmi obáva? 

[sociallocker]Lukáš Adamec je výborný spevák, moderátor a v neposlednom rade ocko. Pýši sa krásnym synom Teom (2) a malou princeznou Leou, ktorá ma ešte len mesiac. V rozhovore pre najmama.sk však priznal, že si viac prial ďalšieho syna ako dcérku, pretože o tú sa bude báť až do konca života.

Otcovia totiž majú tendenciu brániť svoje ratolesti nežnejšieho pohlavia viac ako chlapcov. Tí sú považovanejší za silnejších, priebojnejších aj odvážnejších, kým my ženy sme nežné, bojácne a potrebujeme ochranu tých silnejších.

Spevák však nešetril chválou o svojej manželke a prezradil, čo na nej tak veľmi miluje. Sám si uvedomuje, že žiť so spevákom nie je ľahké a jeho manželka Miriam mu je veľkou oporou. Podporuje svojho manžela a stojí pri ňom vždy, keď to potrebuje. Lukáš je teraz pracovne dosť vyťažený a preto sa nemôže dočkať Vianoc a chvíľ strávených so svojou rodinou.

V budúcnosti však dvojica viac deti neplánuje. Podľa slov Lukáša to končí pri čísle dva. Dve deti sú ideálny počet. Obaja sa dočkajú rovnakej pozornosti, lásky a starostlivosti.

https://www.instagram.com/p/BCXWzP1HD-I/?taken-by=lukyadamec

Zdroj: najmama.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]