Tajomstvo objednávateľky vraždy Janka a Martiny ODHALENÉ: Finančne jej pomáhal tento politik!

Dátum:

Polícia SR vo štvrtok 27.septembra zasahovala v meste Kolárovo, pričom zadržala štyri osoby obvinené z vraždy novinára Jána Kuciaka († 27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej († 27). Spomedzi štvorice páchateľov bola jedna žena, ktorá mala byť objednávateľom vraždy mladej dvojice. Okolo jej osoby sa objavuje čoraz viac otáznikov, pričom sa na verejnosť dostala informácia, že bola v minulosti v kontakte so známym politikom.

Širokú verejnosť určite prekvapilo, keď bola v súvislosti s vraždou Jána a Martiny zadržaná žena, konkrétne Alena Zsuzsová. Následne prišla zo strany polície informácia, že mladá žena pracovala pre podnikateľa Mariána Kočnera ako tlmočníčka. Údajne mu mala prekladať z taliančiny.

Dokonca sa objavili informácie, že práve Kočner má byť krstným otcom jej dcéry. Obhajca podnikateľa však celú záležitosť, samozrejme, poprel. Šokujúcejšia je však najnovšia informácia, keďže Alena mala byť pred ôsmimi rokmi v kontakte s predsedom strany Sme Rodina, Borisom Kollárom.

Ich vzájomnú komunikáciu potvrdil aj samotný multiotecko. Mala mu omylom napísať, pričom si začali dopisovať. Osobne sa mali stretnúť trikrát a Zsuzsová mala od neho pravidelne prosiť peniaze pre svoju dcéru. „Nejaké peniaze som jej dal. Pôsobila na mňa ako normálna žena, ktorá nevie uživiť decko. Nemal som pocit, že je nejaká kšeftárka a odvtedy nič,“ priznal pre tvnoviny.sk. Tmavovláska mala dokonca dohadzovať Kollárovi rôzne nehnuteľnosti na predaj. Pred Borisom mala spomínať aj samotného Kočnera.

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: markiza.sk, Facebook

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...