Ivana a Marián Gáborikovci patria k najstabilnejším párom slovenského šoubiznisu. V posledných týždňoch sa čoraz viac špekulovalo o tehotenstve talentovanej tanečnice, ktorá sa do povedomia divákov dostala prostredníctvom účinkovania v šou Let’s Dance. A ako je už dnes jasné, blondínka naozaj nosí pod srdcom dlho očakávané bábätko!

Úspešný hokejista sa dal s Ivanou dokopy v roku 2011, pričom sa v tom období obaja naplno venovali svojím kariéram. Aj napriek nabitému programu však dokázali svoj vzťah ešte viac upevniť a o šesť rokov neskôr sa z nich stali manželia. Po svadbe bola Gáboriková neustále pod paľbou otázok, ktoré súviseli najmä s tehotenstvom.

Známa blondínka však upozornila, že nechce nič uponáhľať, no prírastku do rodiny sa brániť nebude. Je zrejmé, že prišiel správny čas na rozšírenie rodiny, pričom portál topky.sk prišiel s informáciou, že Ivana má byť tehotná. Najbližší priatelia už utajenú novinku poznajú a je len otázkou času, kedy tanečnica už nebude môcť rastúce bruško skrývať. Budúcim rodičom gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook/Ivana Gaborik, Instagram/iverssans