Desiate dieťa podnikateľa a politika Borisa Kollára je vraj už na ceste. Čaká ho s mladou speváčkou Barborou Balúchovou. V správach si písali poriadne pikantnosti!

Po tom, ako sa prevalilo, že Balúchová čaká Kollárove dieťa sa obaja stiahli a na otázky nereagujú. Portálu pluska.sk sa však podarilo zistiť nové informácie z okolia páriku.

[sociallocker]Zdroj z okolia boháča potvrdil to, o čom sa hovorilo už predtým. Dvojica sa vraj stretáva už viac ako rok. Boli už dokonca aj na spoločnej dovolenke. Speváčka pozná aj Borisove deti a rozumejú si, povedal zdroj pre Plusku. “Ona je do neho veľmi zamilovaná. Páčil sa jej už dlho, boli spolu v kontakte, no vyvrcholilo to pred rokom,“ dodal človek z okolia Kollára a podotkol, že Barbora nemá od Borisa dostávať žiadne peniaze.

Speváčkini rodičia o tehotenstve nič nevedia

Barborina známa Pluske povedala, že speváčka viackrát spomínala, že by s Kollárom chcela mať dieťa a vôbec to pred kamarátkami netajila. Porozprávala aj o detailoch správ, ktoré si mal párik vymieňať. „Boris jej písal skutočné pikantnosti na hranici s vulgárnosťou. Že má na ňu veľkú chuť,” povedala známa speváčky. Dodala, že Balúchová hrala jeho hru a na tieto šteklivé slová reagovala podobne. “Čo ho nenechalo chladným a vypisoval jej, že po nej túži a ďalšie detaily sú už priam nevhodné,” prezradila pre plusku.sk neznáma kamarátka.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]