Dnes večer nás na Markíze o 20.30 čaká veľké finále Farmy. V ňom sa proti sebe postaví Tomáš s Luciou. My už vieme, aké disciplíny ich čakajú!

[sociallocker]Tomáš Mrva a Lucia Mokráňová dnes bude o 50 000 € bojovať vo viacerých súťažných disciplínach. Nový Čas priniesol informáciu, ktoré disciplíny to budú. Keďže ide o zmiešaný duel, musí byť na túto skutočnosť prispôsobený. Markíza má pre súťažiacich pripravených až päť súťažných kôl. To, koľko ich nakoniec diváci uvidia, závisí aj od toho, ako sa finalistom bude dariť.

Na priamy prenos finále sa prídu pozrieť aj bývalí farmári

V prvej disciplíne predvedie Tomáš s Luciou svoje športové schopnosti, čo by pre fitness trénerku a zdatného chlapa nemal byť problém. V ďalšom kole ukážu svoje vedomosti v almanachu. Dôležitou disciplínou bude aj hlasovanie divákov. Ten, kto získa viac hlasov, získa aj jeden bod v dueli. Štvrtá a piata disciplína nastane v prípade, že sa doteraz nerozhodne o víťazovi. Na súťažiach si Markíza v tomto prípade pripravila dve prekvapenia. Víťaza celej Farmy spoznáme už dnes večer.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook / Farma [/sociallocker]