Len pred pár dňami sa v Čechách uskutočnili prezidentské voľby, ktoré už po druhýkrát vyhral Miloš Zeman. Jeho manželka a zároveň najväčšia podpora, Ivana Zemanová, stojí vždy pri svojom manželovi, za čo jej počas mnohých príhovorov poďakoval aj sám prezident. 

Nenápadná prvá dáma Českej republiky až donedávna skrývala tajomstvo, o ktorom sa verejnosť dozvedela práve počas volebného dňa, kedy s manželom a jeho štábom čakali na výsledky volieb. Potom, čo sa po jednom z výstupov otočila chrbtom ku kamerám, nechcene všetkým ukázala svoje tetovanie.

Podľa českých médií však nejde o úplnú novinku, tetovanie mala už aj v januári 2017. Na prezidentskom plese ho síce bolo vidieť, ale prvá dáma to dokázala tak šikovne  zamaskovať do vzoru šiat, až si ho nikto nevšimol.

Prvá dáma Českej republiky má na chrbte vytetovaného netopiera. Možno je veľkou fanúšičkou komixovej postavy Batmana, ale oveľa pravdepodobnejšia je možnosť, že je zástankyňou čínskej kultúry, rovnako ako jej manžel Miloš Zeman. Práve v čínskej kultúre je netopier symbolom tzv. piatich požehnaní – vysokého veku, hojnosti, zdravia, lásky k cnosti a prirodzenej smrti.

Fotku si môžete pozrieť –> TU <–

Zdroj: blesk.cz | Foto: facebook.com