V polovici októbra vystúpila speváčka Marika Gombitová na spomienkovom koncerte Mira Žbirku, ktorý bol zorganizovaný jeho manželkou Katarínou pri príležitosti nedožitých 70. narodenín. Okrem legendárnej hviezdy tu vystúpilo i množstvo priateľov zosnulého hudobníka, pričom najväčšiu pozornosť si predsa len získala práve krehká blondínka, ktorá vystúpila po boku Mekyho syna Davida.

V uplynulých dňoch na seba upriamila pozornosť úspešná speváčka Marika Gombitová, ktorá bola jednou z účinkujúcich na narodeninovom koncerte Mira Žbirku († 69). 66-ročná umelkyňa svojim výzorom okamžite zaujala mnohých Slovákov, ktorí ostali presvedčení, že podstúpila estetické úpravy zovňajšku. Pery interpretky totiž pôsobili výrazne objemnejšie, kým zákrok mala podľa viacerých podstúpiť aj v oblasti líc.

“Asi som sa v zákulisí so všetkými kolegami príliš vybozkávala, z čoho mi natiekli pery a vyzerali väčšie, než v skutočnosti sú,” uviedla Gombitová pre český týždenník Rytmus života, a zároveň odmietla akékoľvek špekulácie ohľadom jej návštev plastickej chirurgie. “Nemám žiadne lícne výplne. Pred koncertom som strávila dvadsať minút u kozmetičky, ktorá mi ošetrila aj pery. To je všetko,” dodala Marika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Rytmus života | Foto: Marika Gombitová Official-Patrik Ratajsky, Nora Krchňáková, YouTube