25-ročná speváčka Emma Drobná, ktorá len pred pár hodinami vydala nový singel Demons, by sa okrem hudby mohla pokojne živiť modelingom. Zmyselná tvár, uhrančivý pohľad a súmerné krivky dodávajú mladej hviezde pódii akýsi šmrnc, ktorým sa nestratí ani pred objektívom fotoaparátu.

Emma Drobná, ktorej sa otvorili dvere šoubiznisu po výhre v šou Česko Slovensko hľadá Superstar v roku 2015, je nielen výbornou speváčkou a skladateľkou, ale aj tvárnou modelkou. Aj keď sa foteniu či predvádzaniu nevenuje profesionálne, jej fanúšikovia sa už neraz mohli pokochať nádhernými snímkami, ktoré jej nafotil Lukáš Kimlička, Matúš Tóth či Erik Tomašák.

Tentokrát sa zmyselná hudobníčka ukázala pred zrakmi svojich fanúšikov tak, ako na to nie sú zvyknutí, pričom jemne odhalila časti svojho tela. Pri príležitosti poďakovania za pozitívne ohlasy k novému singlu Demons zverejnila snímku v plavkách a s drinkom v ruke. A na Emme sa teda skutočne nedá prehliadnuť, že vyzerá očarujúco! „Úžasnááá fotka! Nová skladba je geniálna a hlavne pravdivá, Emmi. Opäť si nesklamala,“ napísala istá Emma, ku ktorej sa pridala aj Anit: „Si tam krásna a se*i Song Demons milujem od prvého počutia.“

Emmu Drobnú v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/Emma.Drobna, lukaskimlicka, eriktomasak