Rytmus aj Dara už nejakú dobu netvoria pár a zatiaľ čo Rytmus si začal užívať s exotickou Jasminou, Dara ostávala pre verejnosť sama. Zdá sa ale, že je všetko celkom inak!

Rytmus (41) začal pred pár týždňami po oficiálnom rozchode s Darou Rolins (45) randiť s krásnou moderátorkou SuperStar Jasminou Alagič (28). Svoj vzťah spočiatku zapierali a skrývali sa za slovíčko kamaráti. Nakoniec si ale uvedomili, že tajnostkárstvo nemá význam a Rytmus verejne vyznal Jasmine lásku. Dara ostávala po celý čas v úzadí a zdalo sa, že svoje život žije len po boku dcéry Laury.

Keď však vydala speváčka svoj nový videoklip Miesta, v ktorom nie je núdza o pikantné zábery po boku fešného zajačika Davida Meszároša (21), začalo sa šepkať o ich spoločnom romániku. Túto informáciu síce dvojica poprela, no zdroj z okolia prezradil, že vášeň predsa len neostala len pred zapnutými kamerami: „Dávid sa s Darou naďalej stretáva, má za ňou dokonca chodievať do Prahy,“ šokuje pre Nový Čas. Rytmus by tak neostal jediný, kto po ich rozchode zalovil vo výrazne mladších vodách.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram, YouTube