Slovenským šoubiznisom otriasol pred krátkym časom šokujúci rozchod. Prominentná dvojica Miriam Kalisová a Dušan Pašek sa po niekoľkých mesiacoch randenia rozišli. 

Bývalý hokejista Dušan Pašek v piatok na sociálnej sieti zverejnil spoločnú fotku s Kalisovou, no k nej nenapísal žiadne láskyplné vyznanie, ale šokujúcu pravdu. „Niekedy život prináša aj ťažšie chvíle a aj napriek krásnemu obdobiu, ktoré sme spolu s Mirkou prežili, sme zistili a pochopili, že bude lepšie, keď sa naše spoločné cesty rozídu.“ Pašek ďalej dodal, že sa rozchádzajú v dobrom, zostávajú kamarátmi a vraj za tým nie je žiadna tretia osoba.

To, či za tým nebola skutočne tretia osoba, je ale otázne. Blízky zdroj z Pašekovho okolia pre Plusku povedal: „Dušan je skrátka človek, ktorý miluje slobodu. Nedokáže byť verný a usadiť sa s jednou ženou ešte ani náhodou nechce. A to bol kameň úrazu.“

Rovnako sa vyjadril aj známy z okolia markizáckej moderátorky. „Varoval som ju a upozorňoval som ju na neho. Už v čase, keď spolu chodili, ju podvádzal kade-tade. A hoci o tom všetci vedeli, iba ona sa tvárila, že to nevidí.“

https://www.instagram.com/p/BiopEcUg50W/

Celý ich rozchod je pre mnohých fanúšikov zvláštny. Veď len pred týždňom si Pašek s Kalisovou užili futbalový zápas španielskeho klubu Realu Madrid a všetko vyzeralo, že je v poriadku. Žiaľ, pravda bola napokon úplne niekde inde.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram