Herečka, ktorá v jojkárskom Inkognite vystupovala ako tajný hosť si vyrobila poriadny trapas. Trápne vtipy a nadávka jej nevyšli!

[sociallocker]Herečka Lucia Siposová (36) sa vo štvrtok objavila v Inkognite ako tajný hosť. Na záver sa pochvália, že pozná tri vtipy a tak ju Voštinár vyzval, nech povie. Podľa jej očakávaní jej však nevyšiel ani jeden z nich. Pointu prvého vtipu viacero prítomných zjavne nepochopilo. “Dve veľryby idú oceánom a ten muž hovorí žene. Drahá moja, celé organizácie po celom svete bojujú za zachovanie nášho druhu a teba bolí hlava,” znel vtip a reakcie boli trochu rozpačité. Pred druhým vtipom Hudák zažartoval, že budú hádať pointu.

Rozprávanie vtipov nepatrí medzi silné stránky sympatickej herečky

Druhým pokusom situáciu vôbec nezachránila. Mal rasistický podtón a ešte aj se*uálny charakter. Toto Lucia vypustila z úst: “Dvaja chlapi sa tak bavia na stavbe. A jeden je Róm, ale ja hovorím radšej Cigán, podľa mňa je to oveľa krajšie slovo…ale tak jeden Cigán a jeden biely sa bavia a hovorí mu ten biely, že, však nemôžeš takto, že toľko detí už máš, to sa nedá uživiť…však niečo rob. Páči tu máš. A dal mu kondómy. A prišiel Cigán domov a hovorí si, že vyskúša. A tak si to teda konečne natiahne a žena mu hovorí: “Ty, čo robíš, deti tu máš hladné a ci*ku si tu parádiš.” 

Herečka sa asi zbadala, že to, čo povedala nebolo veľmi vhodné a snažila sa zachrániť situáciu: “Ja sa nechcem takto prezentovať, ja som jedna elegantná dáma, vážení a milí,”. “Ale, už si sa,” dodal so smiechom Voštinár.

Zdroj: joj.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]