Sympatická speváčka a známy herec po ročnom vzťahu poriadne šokovali celú verejnosť. Dvojica pôsobila veľmi harmonicky a zaľúbene, no v súčasnosti už tomu tak nie je. Katy Perry a Orlando Bloom totižto oznámili svoj rozchod. 

Vzťah 32-ročnej sympatickej umelkyne a 40-ročného fešného Angličana začal pred rokom, keď sa do seba zahľadeli na večierku, ktorý sa konal po odovzdávaní Zlatých glóbusov. Dvojica spolu randila vyše roka, Katy dokonca spoznala aj Orlandovu matku, no ich veľkej láske pred pár dňami odzvonilo. V nedeľu sa po 89. ročníku odovzdávaní prestížnych cien Akadémie ešte spoločne zabávali na párty, no o dva dni neskôr prišli s prekvapujúcou správou, ktorú nikto nečakal. Dvojica sa k rozchodu ešte nevyjadrila, no urobil to za nich ich hovorca, ktorý prišiel s oficiálnym vyhlásením.

Láske Katy Perry a Orlanda Blooma po roku odzvonilo

Keďže sa však nevyjadril k dôvodu ich rozchodu, tak nikto nevie, čo za tým stálo. Katy Perry a jej predchádzajúci partner John Mayer sa neustále rozchádzali a dávali dokopy, a tak momentálne nie je vylúčené, že sa s Orlandom k sebe ešte vrátia.

Foto: YouTube, depositphotos.com | Zdroj: Usmagazine.com