Uplynulá noc na Farme bola poriadne divoká! Potom, čo sa súťažiaci dva dni pripravovali na avizované prekvapenie po dueli, došlo na statku k užívaniu si odviazanej zábavy. A kým doposiaľ boli hlavnými aktérmi radovánok predovšetkým Henrich, Nikol, Rebeka a Erik, tentokrát bola za hviezdu moderátorka Evelyn!

Uplynulý piatok sa na markizáckom statku odohral v poradí už piaty duel, ktorý sa stal osudným pre 32-ročnú Bratislavčanku Nikol Fridrichovú. Kým kontroverznej influencerke ostali po príchode do Chalúpky len oči pre plač, farmári na ňu zabudli hneď po zabuchnutí dvier. Všetci mešťania a dedinčania, ktorí sa po súboji spojili, si totiž užívali nielen pripravenú hostinu, ale aj hudbu a prítomnosť moderátorky a hospodára Martina.

“Henrik, ty keď sa dobre naješ, budeš so mnou aj tancovať?” opýtala sa pri stole Evelyn. “Hocičo.. Aj nahý. Tak povedz, čo chceš, len nechaj ma najesť,” odpovedal so smiechom Aquaman, pričom jej následne venoval prvý tanec. To však ešte blondínka netušila, že dlhovlasý svalovec jej predvedie čo to zo svojho umenia a okrem horúcich dotykov si ju vyhodí aj na ruky. Zjavne zaskočená kráska na parkete ledva lapala po dychu a žiadala o opätovné zavedenie hraníc. Minimálne teda medzi ňou a Henrikom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza, streamable.com | Foto: markiza.sk, IG/evelynjefresh