V posledný augustový deň sa pri oslavách 20. výročia televízie Markíza objavila v hlavných správach dvojica Vladimír Repčík a Andrea Vadkerti. Práve títo dvaja moderátori kedysi moderovali úplne prvé správy na Markíze a pri oslavách narodenín televízie si na tieto časy zaspomínali. Aké boli ohlasy fanúšikov na ich vystúpenie? 

[sociallocker]Vladimír Repčík a Andrea Vadkeri boli kedysi veľmi obľúbenou moderátorskou dvojicou, ktorá sa divákom pravidelne prihovárala z večerných televíznych novín. Pri príležitosti 20. narodenín televízie Markíza boli obaja moderátori pozvaní, aby sa divákom ukázali opäť a zaspomínali si spolu s nimi na absolútne prvé televízne noviny na Markíze.

Ako sa neskôr ukázalo, fanúšikovia tento krok ocenili a mnohým z nich obľúbená moderátorská dvojica na obrazovkách chýba. Pozitívne komentáre na Repčíka a Vadkerti sa šíria z každej strany a je preto dosť možné, že Markíza si obľúbenú dvojicu ešte niekedy v budúcnosti pozve na moderovanie hlavných správ. Ako sa Vladimír Repčík a Andrea Vadkerti páčili vám?

Clipboard35 Clipboard37

Zdroj / Foto: Facebook.com, TV Markíza
[/sociallocker]