SMS komunikácia a fotky, ktoré pred pár hodinami začali kolovať internetom, sú momentálne predmetom búrlivých diskusií. Zsuzsová totiž Glváča oklamala a na pikantných fotkách je…

Pred pár hodinami šokovalo verejnosť odhalenie, že Zsuzsová si mala posielať SMS a pikantné fotky aj podpredsedom Národnej rady Martinom Glváčom (Smer). Na záberoch nechýbajú odvážne pózy a bujný dekolt tmavovlásky, ktoré si od “maznáka”, ako mala Glváča v telefóne uloženého, vyslúžili odpovede ako “si božsky krásna” či “zaslúžiš si opateru”.

Teraz však vyplávala na povrch aj ďalšia informácia o tom, ako mala obvinená lákať vysokopostavených mužov. V prípade komunikácie s Glváčom sa televízii Markíza podarilo odhaliť totožnosť žien, ktoré na fotkách posielala, foto >>> TU <<<. Nešlo totiž o samotnú Zsuzsovú, ale o svetové modelky, ktorých zábery mierne upravila.

Tieto potom preposielala podpredsedovi s tým, že ide o jej vlastné. Modelky, ktoré na Slovensku nie sú príliš známe, sa tak stali doslova návnadami na vplyvných mužov. Za všetky krásky možno spomenúť napríklad Volkonskayu Reshetovu či Alexandru Evglevskayu.

Alexandrine fotky boli upravené ako návnada
Rovnako skončila aj táto modelka
Toto má byť oficiálna fotka Zsuzsovej.
Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: TV Markíza, Instagram