Prípravy do ďalšieho ročníka farmárskej reality šou sú už v plnom prúde a Farma 11 tak čoskoro otvorí svoje brány netrpezlivým divákom Markízy. Zabudnite však na Chudobných a Bohatých. Takto to bude na statku po novom!

Farma 11 sa pripravuje na svoj veľkolepý návrat na televízne obrazovky a televízia Markíza už horlivo očakáva zástupy výhrychtivých súťažiacich. O castingy je mimoriadny záujem a Slováci sa snažia zaujať porotu, aby mohli počas nasledujúcich mesiacov zabojovať o krásnu výhru 75-tisíc eur. Na nový ročník už stihli zareagovať aj bývalé farmárky.

Farma 11 bude ale úplne iná ako Farma 10, kde sa proti sebe postavili dva tábory Chudobných a Bohatých. Tentokrát budú pravidlá celkom rozdielne a zrejme si na nich zgustnú mnohí diváci.

Farmári sa totiž podľa novej upútavky v najnovšom ročníku rozdelia na Východ vs. Západ Slovenska, kde si budú môcť zmerať sily dve večne proti sebe bojujúce skupiny. Ako sa bude vyvíjať spolupráca či konflikty východniarov a západniarov, sa tak dozviete už čoskoro.

Na Farme proti sebe zabojujú východniari a západniari

Zdroj: TV Markíza │ Foto: Facebook, TV Markíza