Najnovšia víťazka Superstar Barbora Piešová momentálne na televíznych obrazovkách hviezdi v ďalšej svetovo uznávanej speváckej šou Tvoja tvár znie povedome.

Sútaž sa však nakrúca mnoho týždňov popredu, a tak sa možno domnievať, že v tomto období už účastníci oddychujú a šou už iba sledujú a pripomínajú si ju z pohodlia domova. Alebo z dovolenkovej destinácie!

Barbora Piešová podáva v súťaži Tvoja tvár znie povedome vynikajúce výkony plné premien a potu. Dopriala si preto vytúžený oddych? Barbora sa skutočne nachádzala v dovolenkovej destinácii, nie však luxusnej, ba dokonca ani zahraničnej. Speváčka sa ako mnoho Slovákov, Čechov, či Maďarov, vybrala na Slnečné jazerá v Senci. A vyslúžila si zaujímavú kritiku!

Nie je voda ako voda, ani pláž ako pláž. Barborin fanúšik si Senecké jazerá pomýlil zrejmä s Karibikom: „Presne toto potrebujú vidieť ľudia zavretí mesiace v lockdowne…Díky. Nezávidím, uži si to, ja by som šiel tiež. Len mi prídu takéto príspevky v dobe, kedy každý chce vypadnúť z tohto stereotypu, naozaj provokatívne,“ rozhorčuje sa.

Pravdou však je, že speváčka bola v Senci kvôli autoservisu a počas čakania sa naraňajkovala na brehu Slnečných jazier. No uznajte… akú vášeň dokáže narobiť fotografia obsahujúca vodu a štrk v čase pandemických opatrení!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/barborapiesova_official | Foto: IG/stanatop, barborapiesova_official