Hoci je Táňa Brunayová už týždeň preč z hry, farmári sa v debate s Petrom Harezníkom opäť dostali k jej menu. Témou boli toľko prepierané spoločné chvíle dvojice. Hoci Peter všetko popiera, farmárka vyslovila prekvapivé slová…

Táňa Brunayová vypadla z Farmy už pred týždňom, keď ju vyradil v zmiešanom dueli Martin Šmahel, no ani po jej odchode sa na kučeravú fitnessáčku nezabúda. V rozhovore s Petrom Harezníkom sa farmári opäť vrátili k prepieranej téme ich spoločných chvíľ, ktoré trávili radi vo dvojici.

Farmári sa zhodnú na tom, že po dvoch mesiacoch im začína chýbať jedna z najľudskejších potrieb a tou je intímny kontakt s opačným pohlavím. Petra však okamžite osočí Karin so slovami: “Ale veď si se*oval,” prezradila narovinu. Peter sa blondínke snaží oponovať: “Čo ti pere?” no Karin sa nedá a pokračuje v odhaľovaní: “Veď ste sa priznali, keď ste pili,” šokuje slovami, ktoré doposiaľ nik nahlas nevyslovil. Táňa pritom medzičasom vyhlásila, že jej vzťah s partnerom vonku sa skončil a s dieťaťom je opäť single.

O tom, že medzi dvojicou je niečo viac, nepochybujú ani viacerí farmári, ktorí sa vyjadrili o ich vzťahu celkom jasne. Prezradí napokon Peter, čo sa dialo, alebo bude tvrdiť, že medzi ním a Táňou je len priateľstvo?

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube