Od skončenia obľúbenej Farmy a napínavého duelu prešlo len pár týždňov a farmári rovnako ako zvyšok Slovenska oslavovali Vianoce. Pozrite sa, ako strávili sviatky Šimon či Eva. 

Víťazom Farmy 9 sa stal po napínavom dueli kvetinár Šimon Néma, ktorý si okamžite získal sympatie Slovenska a na sociálnej sieti sa mu neustále zbierajú gratulácie a pozitívne ohlasy divákov. Na nedostatok fanúšikov si po vypadnutí nemôže sťažovať ani krásna blondínka Eva, ktorá sa po Farme naplno vrhla do svojho biznisu a venuje sa opäť butiku s oblečením.

Obidvaja exfarmári si ale počas sviatkov pripomenuli nedávne časy na statku. Evu Zelníkovú totiž v butiku navštívil samotný hospodár Martin, ktorý k nej zrejme zavítal po darčeky pre rodinu. Na fotkách sa totiž pochválil plnou náručou darčekov a zjavne svojou návštevou potešil aj Evu. Ani Šimon však na Farmu rozhodne nezabudol a spolu s najlepšou farmárskou kamarátkou Janou zavítali opäť na statok, kde medzičasom poriadne nasnežilo. Zo záberov je zrejmé, že si dvojica svoj návrat užila a nostalgicky sa odfotili na miestach, kde prežili veselé aj ťažké chvíle. Zdá sa, že farmári na svoje účinkovanie len tak ľahko nezabudnú.

Zdroj | Foto: Facebook