Hoci sa Rytmus na Slovensku prezentuje ako štýlový hudobník inšpirovaný vkusom zahraničných raperov, nie každého osloví jeho prezentácia. Príkladom je aj známa česká stylistka, ktorá ho zotrela ako malého chlapca. 

Rytmusovi v poslednom období akosi nejde karta a potom, čo ho české publikum vypískalo na koncerte pre meškanie, prezradila Dara aj krutú pravdu o tom, prečo s ním nikdy nemala dieťa. Do českého Extra Focus si k tomu pozvali stylistku Alenu, ktorá na Rytmusovom štýle nenechala nitku suchú. Jeho vyberaný luxusný šatník, na ktorom si raper mimoriadne zakladá, označila hneď na úvod za vrchol nevkusu: “To je proste jedna väčšia tragédia než druhá. To je naozaj nešťastie ako cez kopirák. Samozrejme, chápem jeho štylizáciu, ako chce byť najväčší raper…,” začala nakladať hudobníkovi.

Známa módna stylistka ho označila v porovnaní s americkým Jay-z za “šmrdla zo Slovenska”. Upozornila tiež na jeho nápadné ukazovanie značiek a luxusu: “To, že mám na sebe handry za bilión, mi ešte skutočne nezaručí, že mám štýl. Bohužiaľ, v Rytmusovom prípade je to tak strašne okaté…,” nekladie si servítku pred ústa. Na paškál si následne zobrala jeho bundu, ktorou vraj kričí, že je od kolotočov, ako aj tepláky, v ktorých vyzerá akoby mal plienky proti inkontinencii.

Nosenie masívnych reťazí na krku patrí u Rytmusa do osobitej kategórie a na tento módny doplnok nedá dopustiť. Aj to však Alena považuje za historický prežitok z čias Run-DMC, rovnako ako batikované džísny, ktoré podľa nej nosil David Beckham tak pred desiatimi rokmi. Taktiež zdôraznila, že svetoví raperi považujú za najobľúbenejšieho návrhára Ricka Owensa, o ktorom podľa jej slov “mrcas” Rytmus ani nikdy nepočul. Svoju kritiku korunovala odpoveďou na otázku, či má šancu zlepšiť jeho vkus moderátorka módnej TV Jasmina: “Obávam sa, že ľudia s takýmto egom si nenechajú hovoriť ani do toho, aké si majú kúpiť ponožky. Mohol by mať pri sebe aj Annu Wintour (šéfka amerického módneho časopsiu Vogue, pozn. red.) a stále by šiel ten svoj kolotočársky štýl,” zakončila kritiku, ktorú zrejme Rytmus bude dlho predýchavať.

Zdroj: extra.cz │ Foto: Instagram