Vzájomné doťahovanie sa v rodine Vinczeovcov nepozná hraníc! Viktor a Adela, ktorí oslávili štvrté výročie svadby, sa rozhodne netaja ironickým zmyslom pre humor ani vysokou toleranciou hranice urážlivosti. Obaja partneri sú si vedomí svojich vnútorných kvalít a hodnôt a otázka zjavu ich nedokáže rozhodiť. 

Viktor Vicze sa stretol v relácií Chart Show s Jankou Hospodárovou a Petrom Marcinom, kde s moderátorkou Adelou rozoberali historické relácie Markízy. Aj keď bol Viktor najmladším diskutujúcim, v spomienkach si veril a priznal, že s modrožltou televíziou vyrastal, a dokonca si v nej hľadal aj manželku. Vtedy ešte netušil, že sa mu to skutočne aj podarí.

Pre niekoho nepochopiteľné, no pre Vinczeovcov je celkom v poriadku, keď si moderátor spravodajstva rypne do fyzickej schránky svojej manželky. Viktor priznal, že jeho dedko Adelu v láske rozhodne nemal: „Hovor, čo povedal Váš nebohý dedo,“ vyzvala svojho partnera Adela. „Keby sme všetky slovenské moderátorky postavili do radu podľa krásy, tak Banášová by bola stopercentne na konci,“ priznal Viktor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza | Foto: IG/trochu_inak_s_adelou