Esmeralda, Rosalinda alebo Milágros. Kedysi ich osudy v nekonečných telenovelách sledoval celý svet, Slováci nevynímajúc. Ako si však slávne herečky žijú dnes? Venujú sa herectvu alebo sa ich život ubral úplne iným smerom?

Jedna sa venuje móde, druhá žije na sociálnych sieťach a ďalšej jej hviezda padla, po jej naúspešnejšom účinkovaní v telenovele. Poďme však po poriadku.

Natalia Oreiro

Táto krásna herečka sa na Slovensku preslávila ako Milágros v telenovele Divoký anjel. Nebola to však jej jediná telenovela, v ktorej účinkovala. Vďaka celosvetovému úspechu Divokého anjela dostala Natalia možnosť hrať v ďalších telenovelách ako Žena na úteku, či Rany z lásky, kde si opäť zahrala po boku Facunda Arana (Iva z Divokého anjela).

Herečka sa začala venovať móde a zahrala si v ďalších telenovelách, ale aj v niektorých filmoch (Utajené detstvo, Nemecký doktor Wakolda a iných). Popri tom sa ešte v roku 2001 vydala za Ricarda Molla, argentínskeho muzikanta, producenta, speváka a skladateľa, ktorému porodila aj syna Merlína. Natalia je aj talentovaná speváčka a tak ju jej fanúšikovia môžu vidieť aj na jednom z mnohých koncertov.

Natalia Oreiro tento rok oslávi štyridsiatku

Leticia Calderón

Herečku, ktorá sa preslávila ako nevidiaca Esmeralda, si rovnako obľúbil takmer celý svet. Okrem Esmeraldy sa objavila aj v seriáli Labyrinty vášne. V zahraničí ju obsadili aj v ďalších telenovelách, ktoré sa na slovenské obrazovky nedostali. Herečka sa naplno venuje svojej práci a vraj ak práve nepracuje, rada spí, varí a stretáva sa so svojimi priateľmi. Slávna Esmeralda bude mať tento rok 50 rokov, ktoré môže osláviť aj so svojimi dvoma synmi.

Leticia Calderón je stále krásnou dámou

Silvia Navarro

38-ročná herečka, ktorá sa preslávila ako zberačka z kávovej plantáže menom Paloma zo seriálu Keď budeš moja. Podobne ako v seriáli, aj v skutočnosti herečka nepatrí k usadlým typom. Nakrúca nové telenovely a seriály, pravidelne sa objavuje na titulkách magazínov a žije aj na sociálnych sieťach, vďaka čomu môžu jej fanúšikovia vedieť o všetkom z jej života.

Silvia Navarro je aktívna aj na sociálnych sieťach

Thalía

Mexickú herečku si slovenskí diváci už navždy budú spájať ako Rosalindu. Paradoxne to bola jej najúspešnejšia postava, aj keď sa telenovela veľkej obľube vo svete netešila. Thalía sa rozhodla ísť na hudobnú cestu a urobila dobre. Okrem toho je vydatá a spolu s manželom, ktorý je hudobný producent, majú dve deti.

Thalíi herectvo nevyšlo a preto sa rozhodla presedlať na hudobnú dráhu

Foto: instagram.com, telenovely.net