Najkrajšie spievajúce dvojičky na domácej scéne majú síce momentálne hudobnú prestávku, kým Daniela si plní materské povinnosti a Vebi úspešne štartuje sólovú kariéru. Aj keď dievčatá dlhodobo vystupujú na verejnosti bok po boku, zrejme by len málokto odhadol, že dnes oslavujú už 34 rokov!

Daniela a Veronika Nízlové sú súčasťou slovenského šoubiznisu viac ako 20 rokov, pričom premiérovo sa objavili pred kamerami ešte v legendárnej detskej šou Hviezdička. Práve tu zaspievali v roku 1996 prvú spoločnú skladbu „Lady z čokolády“, po čom nasledovali hity „Aký budeš, aký“, „Tak sa neboj, mama“ či „Koľkokrát“.

Postupom sa z detských speváčok, ktoré svojho času vystupovali pod názvom Tweens, stali dospelé ženy a neraz sa objavili aj v úlohe moderátoriek. Ešte ako tínedžerky viedli reláciu Detský kľúč a o pár rokov neskôr hudobný program Hitbox. Prvý výraznejší úspech zaznamenali sestry aj medzi staršími poslucháčmi skladbami „Pred polnocou“ alebo Skús škrtnúť zápalkou“, kým v roku 2008 si oficiálne zmenili umelecké meno na Twiins.

Dievčatá sa v minulosti pokúšali preraziť aj za veľkou mlákou a majú na konte skladby s hviezdami svetového kalibru ako Snoop Dogg či Pitbull. Daniela si však dala aktuálne od šoubiznisu krátku pauzu a dnes je šťastná po boku futbalistu Stanislava Lobotku, ktorému začiatkom roka porodila dcérku Lindu.

V minulosti ale tvorila pár aj s producentom a hudobníkom Braňom Jančichom, ktorému povedala práve 15. mája 2010 svoje „áno“, no po troch rokoch manželstva sa dvojica rozviedla. Veronika, druhá zo speváčok, sa momentálne zameriava na sólovú kariéru, pričom je už 5 rokov šťastne vydatá za sympatického Tomáša Krúpu.

Okrem skutočnosti, že twiinsky patria k najkrajším speváčkam domáceho šoubiznisu, rokmi doslova zrejú ako víno. Hudobníčky sa taktiež objavili ako súťažiace vo výročnej Farme X a v roku 2011 reprezentovali Slovensko na medzinárodnej pesničkovej súťaži Eurovízia. Dámy, prajeme všetko najlepšie k narodeninám!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Takto šiel s dievčatami čas

Foto: IG/Twiinsmusic | Video: YouTube