Katka Koščová vyhrala v roku 2004 prvú sériu šou Slovensko hľadá SuperStar, a hoci sa na rozdiel od niektorých kolegov príliš v televízii či rádiu neobjavuje, patrí medzi najúspešnejšie výherkyne tejto súťaže. “Gaučaňa” však evidentne kašle na svoj vzhľad a na najnovšom zábere vyzerá omnoho staršie!

Katka Koščová sa po výhre v SuperStar rozhodne nestratila. Hoci sa na rozdiel od mnohých svojich kolegov neobjavuje v televízii ani v rádiu, patrí, paradoxne, k najúspešnejším súťažiacim v histórii speváckej šou. S jedinečným šansónovo-folkovým štýlom žne úspech na koncertoch, ktorých má počas roka naozaj požehnane. Rovnako sa môže pochváliť aj pekným číslom vydaných albumov.

V súkromnom živote sa ale Katka rozhodla vyhýbať reflektorom a bratislavskému životu na výslní smotánky. S manželom Michalom sa presťahovali do dediny Kuková pri Prešove. V rodinnom domčeku vychovávajú 6-ročného Adamka, z ktorého je už veľký školák, a takmer 2-ročnú Aničku.

Speváčka však zjavne príliš nedbá o svoj zovňajšok. Okrem toho, že Katke pribudli kilá navyše, nemá problém ani s vlasmi či make-upom. Na pivku v pube sa totiž objavila vo voľnom oblečení bez jediného skrášlenia na tvári, pričom hlavu jej zdobili šedivé vlasy, ktoré pridávali víťazke SuperStar aspon desať rokov. Veď posúďte sami.

Foto Katky so šedivými vlasmi si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Michal Pivovar, Katarína Koščová, YouTube/Slovenské národné divadlo