Aj prezidentka SR dokáže prekvapiť! Zuzana Čaputová sa musí od svojho zvolenia ukazovať len v elegantných a oficiálnych outfitoch. O to väčšie prekvapenie nastalo, keď dorazila na festival Pohoda v týchto šatách.

Novozvolená prezidentka SR Zuzana Čaputová reprezentuje našu krajinu už od 15. júna. Počas mesiaca jej „kraľovania“ musela absolvovať viaceré domáce aj zahraničné návštevy, na ktorých sa predviedla v dokonale elegantných outfitoch a účesoch vhodných na veľké príležitosti. Pred pár hodinami sa počas návštevy Maďarska prvýkrát vyjadrila na kontroverznú tému Sorosa.

Pred pár hodinami nám ale hlava štátu pripomenula, ako vyzerá, keď sa nastajluje do neformálnych šiat a vyrazí si na festival Pohoda. Hoci prezidentku sprevádzali sirény, polícia a ochranka, z auta vystúpila usmiata blondínka s rozpustenými vlasmi. Zuzana Čaputova zavítala medzi hudobníkov a nadšencov známeho festivalu v slušných bielych pruhovaných šatách po zem, pričom na nohách mala štýlové tenisky.

Zo záberov, ktoré zverejnila na sociálnej sieti, je vidieť, že prezidentka je v trendoch ako doma. Večer vystúpila na pódium, kde sa prihovorila tisíckam Slovákov, ktorí ju privítali s veľkým potleskom a jasotom. Prezidentka si v neskoršiu hodinu prehodila cez šaty aj džínsovú bundu a dokonale zapadla medzi mladých, hudbychtivých Slovákov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/zuzana_caputova